Výstavní stěny ELEGANT

Výstavní stěny ELEGANT jsou vyrobeny na bázi kulatých kliníkových profilů se zvýšenou odolností s moderním deisignem. Jedná se o velmi všestranné výstavná stěny, které umožní opakované použití, přičemž pokaždé mohou být modifikovány dle aktuální potřeby, nové koncepce nebo v  případě jiné velikosti výstavní plochy.

V řadě ELEGANT najdeme odolné a stabilní exteriérové výstavní strěny, které jsou určeny pro použití v exteriéru. Tato stěna je zabezpečena proti nepříznivým atmosferickým vlivům a bez ohledu na počasí vypadá vždy stejně dobře. Konstrukce základny je upravena tak, aby byla zajištěna výborná stabilita výstavní stěny.

Jednotlivé prvky stěn se mohou používat nezávisle na sobě a dají se z  nich vytvářet další kombinace. Jednou zakoupená výstavní stěna tak může posloužit k vytvoření celé škály prezentací odlišného charakteru. Důležité je, že dokonale navržená konstrukce zajistí jednoduchou a  spolehlivou montáž či demontáž vytvořených sestav a jejich transport. V  ochranných vacích a obalech, které k nim dodáváme, je možno jednotlivé prvky stěn skladovat a také převážet z místa na místo bez rizika poškození.

Zašlete nám dotaz / poptávku nebo přímo volejte

KONTAKT

Monika Gattnarová
602 441 518
info@legattrade.eu